Jak začít podnikat v oboru, ve kterém nemám praxi?

Článek níže přináší informace a praktické tipy pro podnikatele. Najdete zde mnoho zajímavých podnětů a nápadů. Například témata z těchto oblastí:

Jak začít podnikat v oboru, ve kterém nemám praxi?

V prvním článku s názvem “Jak začít podnikat v oboru, ve kterém nemám praxi?” se dozvíte, že jednou z možností je rekvalifikace. Rekvalifikace je charakterizována jako „změna nebo rozšíření stávající kvalifikace a to včetně jejího udržování nebo obnovování“. Jedná se o vzdělávací kurzy v různých oborech, díky kterým lze novou kvalifikaci získat. Tyto kurzy pořádají vzdělávací instituce, které obdržely akreditaci MŠMT ČR. Další možností je profesní kvalifikace. Profesní kvalifikaci definuje zákon jako „způsobilost fyzické osoby vykonávat řádně určitou pracovní činnost nebo soubor pracovních činností v určitém povolání“. Více informací o tom si již přečtěte ve zmíněném článku.

Vztah mezi odpovědným zástupcem a podnikatelem

V druhém článku s titulkem “Vztah mezi odpovědným zástupcem a podnikatelem” se dočtete, že po jmenování odpovědného zástupce má podnikatel možnost klientům nabízet a vykonávat odbornou živnost. Podrobné informace o podmínkách jmenování odpovědného zástupce jsou součástí zákona č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání. Jak vlastně vypadá vztah mezi podnikatelem a odpovědným zástupcem? Kdo má jaké pravomoci, práva a povinnosti. Více informací čtěte v zmíněném článku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation