Dianetická centra v České republice

V České republice jsou momentálně 4 Dianetická centra, ve kterých se můžete seznámit s Dianetikou a Scientologii.
Vyberte si to, ke kterému to máte nejblíže a zbavte se psychosomatických nemocí, zvyšte svojí reakční dobu nebo své IQ.
Přejeme vám, ať se váš život dozná co nejvíce pozitivních změn.

Dianetické centrum České Budějovice
Lannova 32
370 01 České Budějovice
Tel. 777 680 022, 776 196 765
E-mail: dianetickecentrum@seznam.cz
E-mail: info@dianetika-cb.cz

Dianetické centrum Praha
Opletalova 2
110 00 Praha 1
Tel: (+420) 776 543 284 nebo 606 705 395
E-mail: praha@dianetika.cz
http://www.dianetika.cz/

Dianetické centrum Plzeň
Skrétova 8
301 25  Plzeň
Tel.: (+420) 377 320 664
E-mail: plzen@dianetika.cz
http://www.dianetika-plzen.cz/

Dianetické centrum Brno
Optátova 2
637 00 Brno
E-mail: brno@dianetika.cz
Tel.: 530 317 796, Mobil: 733728024
http://www.dianetika-brno.cz

 

Dianetická centra pořádají oblíbené kurzy Anatomie lidské mysli

Colze získat z kurzu Anatomie lidské mysli? Přečtěte si dva osobní zisky těch, kteří kurz Anatomie lidské mysli obsolovali:

Na jaře 2003 jsem vyplnil test a na základě jeho výsledku jsem začal navštěvovat Dianetické centrum. Seznámil jsem se postupně se základními principy lidské mysli. Jako dobrá pomůcka pro pochopení vzájemných mezilidských vztahů jsou jednotlivé díly L. Ron Hubbarda. Jsou napsány krátce, srozumitelně a mají hodně obrázků, které názorně ukazují jednotlivé životní situace lidí a možné návody pro lepší vztahy mezi lidmi v práci i v rodině. Dobrá a poučná jsou také praktické cvičení. Je to návod pro praktické zvládnutí problémů. Na základě výkladu jsem si uvědomil, že pro celý život je důležité prožít šťastné dětství a dospívání. Důležité je udržet si pocit svobody. Nežít na úkor druhých lidí a stále si na něco nestěžovat. Zážitky z dětství ovlivňují člověka celý život. Je třeba druhé lidi více chápat a naslouchat jejich problémům. Najít si čas na vyslechnutí problémů druhých lidí a snažit se druhým pomoci. Na druhé straně je to špatné pomyšlení, co všechno jsem mohl a měl udělat v minulosti. Když člověk zůstává v nevědomosti, je to špatné. Pokud se každý seznámí se souvislostmi lidské duše bude mít výčitky svědomí na věci a události, které se mu nezdařily a na lidi, kterým ublížil v minulosti. Vlastní zkušenost se nedá ničím nahradit. Po absolvování kurzu Anatomie lidské mysli člověk začíná více chápat vzájemné vazby a souvislosti s minulostí. Více se rozumí lidskému vědomí a pochopí se zdánlivé maličkosti lidského života. Závěrem bych chtěl z celého srdce poděkovat paní A.R. za citlivý přístup, trpělivost a pochopení. Je to velmi prospěšná práce pro všechny, která pomáhá tvořit lepší vztahy mezi lidmi a umožní žít v tomto světě lépe. P.S.

Kurz Anatomie lidské mysli mi pomohl najít podstatu svého života a porozumění. Umět chápat lidi a svět okolo sebe, najít sám sebe. Víru a lásku. Umět žít s druhým, to je nejkrásnější co může člověk dát. Obdivuju přednášejícího a taky děkuju. Víra v dobrou věc pomáhá druhým za lži, nicoty a bahna ke světlu a lásce. S.B.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Navigation