Cíl Scientologie – pochopit lidskou mysl

Mnoho z vás asi někdy četlo o Scientologii nebo Dianetice. Co to ale vlastně Dianetika je a co je Scientologie?

Cíl Scientologie - pochopit lidskou mysl

Cíl Scientologie – pochopit lidskou mysl

Jaký je cíl Scientologie?

osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Co může nabídnout Scientologie, aby osvobodila člověka z duchovního otroctví?

Základem každé obtíže s nalezením řešení je neznalost principů chování této věci. Jen málo nešťastných lidí ví přesně proč jsou nešťastní a ještě méně z nich ví jak funguje lidská mysl.

Díky kurzu Anatomie lidské mysli řada lidí pochopila jak funguje lidská mysl a jak být opravdu šťastným.

Co napsal jeden z absolventů kurzu Anatomie lidské mysli

Pochopil jsem negativní reakce a chování člověka. Jak funguje mysl byl předtím pro mě rébus, vlastně jsem si vůbec nepoložil otázku jak může fungovat mysl. Proč jsem si nepoložil takovou otázku, když například u auta mě zajímá proč mě nefungovalo a co bylo potřeba opravit.

jeden citát od L. Ron Hubbarda

L. Ron Hubbard

L. Ron Hubbard

Lidská mysl je schopná vyřešit problém lidské mysli.

Mozek se skládá z více než 10 miliard buněk. Jste vy jednou z nich? Nebo dvěma z nich? Nebo jste něco jiného? Scientologie vám to může vysvětlit. A až nakonec budete znát odpověď, vloží to celý do dlaně vaší ruky. Scientologie se zabývá vámi. Jaká jsou dvě pravidla pro šťastný život? Z jakých vlastností se skládá skutečné vůdcovství? Jak se člověk stane opravdovým profesionálem a jaká je přesná anatomie selhání?

Použitím Scientologie mohou být dosaženy vytoužené změny v životě. Hubbardovým cílem bylo dokončit výzkum týkající se hádanky člověka a vyvinout technologii, která by člověka pozvedla na vyšší úroveň porozumění, schopností a svobody.

Cílem scientologie osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Scientologii tvoří velké množství znalostí, které vychází z jistých základních pravd. Těmi nejdůležitějšími z nich jsou:

Člověk je nesmrtelná duchovní bytost.
Jeho zkušenost sahá za hranici jednoho života.
Jeho schopnosti jsou neomezené, i když si to nyní neuvědomuje.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Navigation