LPG shop nabídne vše pro přestavbu vozů na LPG nebo CNG

Přestavby na lpg nebo cng jsou dnes velmi oblíbené. Ušetří totiž mnoho peněz za pohonné hmoty. Dnes se dají dokonce získat i na splátky, takže prvotní investici může zvládnout téměř každý a nebude šokem pro vaši peněženku. Investované peníze se vám brzo vrátí. Vše potřebné lze zakoupit v lpg eshopu, ale samozřejmě se doporučuje přestavba u odborníků, kteří mají zkušenosti a garantují kvalitu své práce.

Dojezd nemusí být krátký

Bojíte se krátkého dojezdu? Vůbec nemusíte. Neustále přibývá čerpacích stanic LPG, je jich už pěkně hustá síť. Dojezd lze také prodloužit kombinací s benzinem. Pokud použijete kvalitní díly jako hadice lpg, filtr lpg nebo vstřikovače lpg, bude vám auto skvěle sloužit.  Přestavbu lze provést u jakéhokoliv auta, a pokud se udělá kvalitně a odborně, jde o velmi bezpečnou variantu. Důležitý je i interface lpg, sloužící pro diagnostiku těchto aut.

Nemusíte se bát o svou bezpečnost

Provoz aut na LPG je bezpečnější, než těch na naftu nebo benzin. Zdá se vám to divné? Možná ano, ale po odborné montáži je výbuch téměř nemožný. LPG nádrž je konstruována podle nejpřísnějších norem a samozřejmostí je náročná tlaková zkouška. V případě, že dojde k nárazu, přívod plynu se okamžitě uzavře díky multiventilu s tlakovou a tepelnou pojistkou. Ani vjezd do garáží v podzemí není tak striktně omezován, jako dříve.

Variantou může být dieselgas

Nechcete svůj vůz kompletně přestavovat na plyn, ale rádi byste jezdili výhodněji? Variantou pro vás může být dieselgas. Toto zařízení umožní naftu spalovanou v motoru nahradit částečně plynem, který se vefukuje do sání motoru. Jedná se o oblíbenou záležitost nejen u majitelů stavebních strojů nebo nákladních automobilů, ale i dodávek, které toho hodně najezdí. Sníží se spotřeba PHM a zlepší jízdní vlastnosti.

Post Navigation