Přírodní medicína, kosmetika a doplňky stravy Energy

Je vám blízký celostní přístup ke zdraví a přírodní medicína? Pak vás zajisté zaujmou produkty Energy, které v mnoha stupních působí na lidský organismus. Tyto produktu daly také název klubu energy tabor, který přináší důležité informace, rady a produkty pro zdraví. Nechte si doporučit to nejlepší, co je na vaše potíže k dispozici.

Bylinné koncentráty jako pilíř nabídky

Pilířem sortimentu energy jsou bylinné koncentráty. Patentovaný a ucelený systém s názvem Regenerace v pentagramu tvoří pět základních koncentrátů. Tento systém je založený na propojení mysli a těla člověka. Bioinformační přípravky ovlivňují jak tělesné orgány, tak i určitá centra v mozku. Díky tomu se harmonizuje energetický systém a léčebný účinek sílí. Pět koncentrátů koresponduje vlastně se základními pěti elementy, jejich součinnost je nutná pro zdraví, a to podle tradiční čínské medicíny. Klub energy přináší například pěstící i vlasovou kosmetiku, založenou právě na tomto principu.

Balíčky energy pro zdraví

Pro lepší zdraví slouží kompletní balíčky energy. Každý z nich obsahuje několik produktů, které mají dohromady vysokou účinnost. Skvělé výsledky samozřejmě vykazují i při použití samostatně. Koupit si lze balíček na obezitu, cukrovku, artrózu, klimakterium, vysoký tlak, chronické záněty, chřipku, bolesti zad nebo neplodnost. Obsahují vždy několik produktů, a nemusíte složitě pátrat, které z nich se k sobě hodí. Jedná se o doplňky stravy, kapsle, kapky nebo dokonce i krémy.

Zelené potraviny pro každého

Energy Tábor má v sortimentu i dnes velmi populární zelené potraviny. Někdy se jim také říká potraviny budoucnosti. Mají totiž velmi vysokou biologickou hodnotu a jsou jakýmsi návratem k přirozenému životnímu stylu. Týká se to především řas, ty se mohou stát plnohodnotnou stravou. Obsahují velké množství živin v malém množství hmoty. Zařadit je do jídelníčku představuje rozumný krok vpřed.

Post Navigation