Hračky pro psy a jejich typy

Hračky pro psy už nejsou dlouhou dobu novinkou a objevují se v různých podobách, mají různé funkce. Zkusme si je tedy trochu rozdělit podle toho, na co se používají a k čemu slouží různým psím plemenům. Ne vždy se jedná o pouhé hračky, které přináší zábavu.

Míčky a další pomůcky pro aportování

Aportování je pro psa zároveň zábavou a také cvičením a používají se především míčky v nejrůznějších podobách, nejlépe pak měkké, gumové, které pes jen tak nerozkousne a vydrží mu hodně dlouho. Hračky pro psy, které jsou vhodné pro aportování, jsou ovšem také různé létající talíře, pešky nebo činky.

Interaktivní hračky pro pejsky

Chcete svého psa cvičit tak, aby to byla zábava pro něj i pro vás? Vyzkoušejte interaktivní hračky pro psy, které se objevují stále častěji na pultech obchodů s chovatelskými potřebami. Jsou velkým hitem, protože zábavnou formou naučí vašeho mazlíka spoustu nových věcí.

Mezi interaktivní hračky lze zařadit také pomůcky, které jsou naplněné nějakým tím pamlskem a po splnění určitého úkolu slouží psovi jako lahodná odměna.

Přetahování pro lepší vztah psa a jeho pána

Pro zlepšení vašeho vztahu se psem výborně poslouží nejrůznější lanová a gumová přetahovadla, která navíc posilují některé psí partie, no a vlastně i ty vaše. Na přetahovače můžete vytvořit uzly pro lepší uchopení, můžete si s ním užít spoustu zábavy.

Dentální hračky

Dentální hračky pro psy jsou určené nejen na hraní, ale také pro dokonalou péči o psí chrup a ústní dutinu. Posilují, chrání zuby a pro psa jsou velkým lákadlem pro hru. Některé z těchto hraček dokonce dodají pejskovi svěží dech.

Oblíbené materiály psích hraček

A jaké jsou ty nejoblíbenější materiály, ze kterých se tyto zábavné psí pomůcky vyrábí? Především se jedná o měkké gumy a plasty nebo jemný a příjemný semiš.

Post Navigation