Podání intrastatu v letech 2016

Posílat faktury mezinárodně s sebou přináší nové povinnosti,úkoly pro firmy se kterými musí počítat pro rok 2013. Součástí povinností ičařů je podávat zprávy do hlášení intrastat. Statistický systém je dílem eurostatu a zabývat se sběrem informací od lidí, co podnikají, kteří provozují zahraničníaktivity.pomůžeme s hlášením intrastatu 2015 Intrastatem se musí zaobírat každý, kdo splňuje základní podmínky pro vykazování do systému intrastat. Pokud se nechcete intrastatem zabývat nebo nemáte dobré znalosti pro vykazování do intrastatu, potom známe podnikatelé, které se vykazováním intrastatu orientují a skýtají tuto dovednost jako servis. Vydáte sice jisté finanční prostředky kromě toho za vykazování intrastatu, ale na druhou stranu se nebudete muset obávat, že se s intrastatem dostatenete do nesmyslných potíží. Můžete si tak ušetřit mrzutosti a mít posílání intrastatu pro určitý fiskální rok v klidu.

2015 jak poslat intrastat

Každý rok v intrastatu vzniknou nová předpisy a je neodkladné se s nimi v čas obeznámit. Znáte to, neznalost neomlouvá. Jak jste na tom byli vy při přinášení intrastatu v roce 2011? Pokud vám činilo problémy včas se do systému nalogovat a včas přinášet nezbytná hlášení intrastatu, následně by možná nebylo od věci si na podávání intrastatu poplatit spolehlivou službu, která se o všechno postará.intrastat pro fyzické i právnické osoby

V onom roce 2015 hlásí intrastat převážně firmy

V roce 2014 mělo do systému intrastat povinnost posílat stovky tisíc podnikatelských subjektů. To znamená, že do intrastatu bylo podáno několik desítek tisíc hlášení. Statisticky vychází, že každé čtvrté hlášení do systému intrastat podá podnikatelský subjekt, který se zabývá poskytováním služeb hlášení intrastat.

One Thought on “Podání intrastatu v letech 2016

  1. účetní on 5.2.2015 at 8.42 said:

    Díky, pěkný post hlavně pro účetní, co dělají intrastat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation