Barman show může být i reklama Vašeho zboží

Víme, jak zaujmout při prezentaci nového zboží z oblasti nápojů. Víme, jak je důležité Váš nový nápoj uvést na trh, nebo ho zařadit do nabídky Vaší restaurace a baru. Víme, že dobrá propagace nového drinku přivede nové zákazníky a zvýší zisky. Otevíráte-li nový bar ve městě, nebo chcete ve své restauraci prodávat alkohol, drinky nebo nealkoholické nápoje neznámých značek, ale velké kvality, zkuste oslovit zákazníky díky barmanské show, která v zábavném duchu prezentuje nabízené zboží.

Barman profesionál nápaditou formou připraví koktejly, drinky a nápoje pro publikum, pro potencionální zákazníky nebo i obchodní partnery. Při přípravě nápojů předvede originální barmanské triky a do přípravy samotné zapojí i osazenstvo restaurace, hospůdky či baru.

Tato prezentace nemusí být pouze pro zmiňované podniky, barman show je skvělá propagace nápojů i na veletrzích, promo akci nebo jako upoutávka v obchodním domě. Pro firmu, která alkoholické nebo nealkoholické nápoje chce prodávat na trhu, je barman nedocenitelný pomocník pro reklamu. Barman může být tematicky oblečen, namíchá koktejly a osvěžující nápoje z připravených ingrediencí prezentované značky a samozřejmě upraví celou show, tak aby se hodila k výrobku. Názvy drinků, prezentační kartičky se jménem společnosti budou součástí zábavné předváděcí akce. Při samotné show zapojí barman některé z přihlížejících osob do děje a finální produkt podá k ochutnání. Připravené nápoje budou rozdány mezi přihlížející publikum.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Navigation