S námi budete v akci

S námi budete v akci

Všem majitelům internetových obchodů nabízí jedinečnou službu portál cojevakci . Akční letáky z akčního portálu Co je v akci totiž přináší aktuální informace o zboží, které je v současné době nabízeno ve slevě nebo uváděno na trh jako čerstvá novinka, či vyprodáváno. Na jednom místě tak každý najde akční letáky, akce a slevy na zboží a produkty – a to napříč celým internetem. Díky tomu je prezentace slev internetových obchodů věcí snadnou, rychlou a hlavně účinnou.

Jakékoliv zboží či služby

Váš e-shop může přitom nabízet jakékoliv druhy zboží. Online prodávat můžete třeba knihy, elektroniku, kosmetiku, šperky, chovatelské potřeby, nábytek, hračky a podobně. Informace o slevách nabízených produktů pak stačí prezentovat na serveru cojevakci, a to snadno, přehledně a hlavně na jednom místě.

Jak na to?

Vše na portále Co je v akci.cz funguje velmi jednoduše a srozumitelně pro každého, kdo chce tuto výhodnou službu vyzkoušet. Aby se o slevách zboží nebo o produktech, které právě uvádíte na trh, váš zákazník dozvěděl, můžete využít online letáky. Jednotlivé zboží je tak umístěno na reklamní leták obchodu, který je zobrazen na serveru. Jednoduše řečeno, letáky jsou tu právě proto, aby si potenciální zákazníci našli váš kvalitní e-shop pomocí zveřejnění akčních cen nebo slev.

Vyhledávání je snadné a rychlé

Na serveru Co je v akci.cz je možné se orientovat buď podle kategorií obchodů či jednotlivých letáků, nebo vyhledávat přímo určený produkt. Po zobrazení detailu zboží je možné se na jeden proklik dostat na stránky daného internetového obchodu a pak už jen zbývá si vybraný produkt zakoupit.

Navíc lze u každého letáku, který bude propagovat akční ceny nebo slevy vašeho internetového obchodu, velmi lehce nastavit dobu trvání jeho zobrazování. Letáky jsou poté propagovány do dalších kanálů jako je naše stránka na Facebooku a dalších komunikačních kanálech.

 

Post Navigation